• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Fotografia eventowa Fotograf na studniówkę

Przyszłorocznych maturzystów serdecznie zapraszamy do współpracy.
Na pewno warto uwiecznić takie wydarzenie na fotografiach. Dlatego stworzyliśmy profesjonalny zespół zajmujący się fotografowaniem tego rodzaju uroczystości. Wykonujemy zdjęcia naturalne oraz pozowane w mobilnym studio w miejscu zabawy studniówkowej wraz z wydrukiem zdjęć na miejscu.

Z naszej strony zapewniamy profesjonalizm i doświadczenie oraz jakość usług na wysokim poziomie. Cena ustalana jest indywidualnie a zależy głównie od ilości studniówkowiczów w klasie. Im więcej osób tym oczywiście koszty realizacji pojedynczego zestawu będą niższe, a co najważniejsze rodzaje pakietów postaramy się dopasować do wymagań uczniów.

Przykładowy pakiet :
Dwa zdjęcia indywidualne pary w formacie 15x23 w ramce, wydrukowane wprost na studniowce-cena 50 zł od ucznia. Wychowawca klasy otrzyma zdjecie gratis. Płyta z reportarzu rownież wliczona jest
juz w cene i zostanie ona przekazana wychowawcy klasy do 3 dni po studniowce.
* Istnieje możliwość umieszczenia wszystkich zdjęć w galerii na naszej stronie.
Uczniowie otrzymują wtedy hasło do galerii i bezpośrednio z naszej strony internetowej można dokonać zamówienia.
Szczegóły uzgadniamy na spotkaniu. Prosimy o wcześniejszy KONTAKT. W tytule formularza prosimy wpisać "fotograf na studniówkę", termin oraz ilość osób bez grona nauczycielskiego. Odpowiemy na każdy mail. Zapraszamy do współpracy.